خدمات

قالیشویی:

  •  *  شستوی انواع فرش و قالی دستباف
  •  *  تعمیرات انواع فرش نظیر رنگ برداری، بازسازی و مرمت و ریشه بافی
  •  *  متخصص در شستشوی فرش های اعلا و تابلو فرش با تضمین

ارسال کالا:

ارسال به آدرس شما (تهران رایگان، شهرستان ها از طریق پست)

گالری رویا امکان ارسال سریع و رایگان برای شما عزیزان را فراهم کرد، این سرویس فقط برای تهران و برای خرید های بیش از دویست هزار تومان رایگان می باشد. دریافت مبلغ فاکتور پس از تحویل به شما به صورت نقدی و یا با استفاده از کارت خوان میسر می باشد.

ارسال به خارج از کشور

آیا میدانستید با همراهی گالری فرش و صنایع دستی رویا امکان ارسال هر یک از صنایع دستی موجود در سایت را به دوستان و آشنایان خود به هر نقطه از دنیا دارید؟! صادرات ما هفتگی است و شما هر هفته امکان ارسال هدیه را دارید. همچنین برخی از کالاهای موجود در سایت در حال حاضر در دفتر آلمان (هامبورگ) موجود است و نیازی به ارسال نیست. نحوه ارسال به این صورت است که شما پس از خرید کالا تنها هزینه های متعارف گمرکی و حمل و نقل را پرداخت خواهید کرد. بیایید با همراهی ما، دوستان خود را در خارج از ایران با این هدیه ارزشمند شاد کنید.

فروش اقساطی:

گالری فرش و صنایع دستی رویا جهت همراهی بیشتر و تسهیل در کار مشتریان محترم امکان خرید اقساطی کالاها و محصولات خود را فراهم کرده است. بدین صورت که شما نیمی از قیمت کالا را بصورت نقدی پرداخت کرده و الباقی را در قالب اقساط بدون بهره (چک بانکی) پرداخت خواهید کرد.

تعویض کالا:

دیگر نگران تکراری یا کهنه شدن فرش و یا تابلو فرش خریداری شده نباشید.
  •  *  در صورت خرید از گالری رویا می توانید در هر زمان مطابق فاکتور، فرش یا تابلو فرش خود را با هر یک از کالاهای موجود تعویض کنید. دلیل وجود این امکان برای مشتری، اطمینان از جنس و کیفیت محصول است.
  •  *  گالری رویا امکان تعویض فرش کهنه با قیمت کارشناسی شده را با هر یک از کالاهای موجود در سایت، برای مشتریان گرانقدر در نظر گرفته است. همچنین در صورت عدم تمایل به تعویض، گالری رویا فرش دست بافت شما را به قیمت کارشناسی شده خریداری خواهد نمود.
  •  *  گالری رویا امکان تعویض پشتی های ترکمن دست بافت با هر یک از کالاهای موجود در سایت را نیز برای مشتریان عزیز فراهم نموده است.

کالاهای سفارشی:

امروزه با توجه به مدرن شدن سبک و وسایل زندگی کالاهایی مانند پشتی های دستبافت بلااستفاده شده اند. لذا گالری رویا با ترکیب فضای سنتی و مدرن اقدام به تولید محصولی بنام مبلمان سنتی نموده است. استفاده از این محصولات و ترکیب آنها با فضای مدرن خانه شما با توجه به جنس و رنگ آنها آرامشی غیر قابل وصف را به خانه شما حاکم خواهد کرد.
هزینه های تبدیل پشتی به مبلمان سنتی به شرح زیر است:
  • نیمکت سایز 100*50: 190 هزار تومان
  • نیمکت سایز 50*50: 95 هزار تومان
  • کوسن سایز 50*50: 75 هزار تومان

ارتباط با مدیر فروش از طریق واتس اپ

به   0912 3308956   پیام دهید